CityBee dviračiai atrieda į Neringą
2017 05 25

Šį sezoną Neringa savo svečiams pristato naują paslaugą - CityBee dviračių dalinimąsi.
Pajūryje šias metais startuojantis oranžinių CityBee dviračių tinklas apims Klaipėdos, Palangos ir Neringos miestus. Iš viso pajūryje įrengta kelios dešimtys dviračių dalinimosi stotelių, kuriose bus galima išsinuomoti 100 dviračių poilsiui ar kelionei.
Dviračių tinklas įrengtas išanalizavus populiariausius maršrutus ir atsižvelgiant į miestiečių poreikius. Dvidešimt stotelių įrengtos judriausiose ir labiausiai lankomose miesto vietose, tokiose kaip: prie Jūrų muziejaus, Senosios ir Naujosios perkėlų, laivo „Meridiano“, autobusų stoties ir kitų. Neringoje įrengtos trys dviračių stotelės: viena prie Juodkrantės bažnyčios ir dvi Nidoje prie centrinio bei šiaurinio paplūdimių.
Norint naudotis „CityBee“ oranžiniais dviračiais, tereikia į išmanųjį telefoną atsisiųsti mobiliąją „CityBee“ programėlę, kuri veikia „Android“ ir „iOS“ aplinkose ir užsiregistruoti. Šiemet pajūryje veikti pradedanti „CityBee“ dviračių dalinimosi sistema yra unikali, nes dviračiai yra rakinami išmaniąja spyna – naudojantis telefone esančiu „Bluetooth“ ryšiu ir mobiliąja programėle, dviračius galima prirakinti ne tik tam skirtose stotelėse, bet ir kitur. Tai patogu, jei kelionės metu norėtumėte apsilankyti kavinėje ar muziejuje. Pasinaudojus dviračiu, jis turi būti paliktas vienoje iš nuomos stotelių.
Naudotis oranžiniais CityBee dviračiais galite įsigiję: 3 dienų, 30 dienų arba sezono narystę, kuri kainuos atitinkamai: 2,90 Eur, 3,90 Eu ar 19,90 Eur. Jeigu kelionė dviračiu trunks ilgiau nei 30 minučių, bus taikomi papildomi įkainiai - už kiekvieną papildomą pusvalandį po 0,30 Eur.