Neringa kuria pasimatymų žemėlapį
2017 05 13

Mielieji!
Artėjančio festivalio „Tek saulužė ant maračių“ proga, norime Jus pakviesti prisidėti prie gražios, pavasariškos iniciatyvios padedant mums sukurti... pasimatymų žemėlapį!
Dažnas minėdamas Pasaulyje populiarią vasario 14 dieną, pamiršta, kad ir lietuviai turi savo meilės šventę – Mildos dieną. Tad pamiršę šaltąjį vasarį, švęskime savo pavasarinę žydėjimo ir jausmų atšilimo - deivės Mildos dieną. Sakoma, kad ši diena puikiai tinka santuokai, meilės dalinimuisi, piršlyboms ar santuokos sutvirtinimui. Kitaip nei populiarioji Valentino diena, Mildai globoja ir vienišus žmonės. Tad tie, kuriems atsibodo būti vienišiems, tereikia atšvęsti šią dieną, nepamiršti paaukoti ir paprašyti dievaitės pagalbos ir bus jos globojami ištisus metus.
Anot P. Dundulienės, „Žmonės tikėjo, kad Milda apskriejanti visą pasaulį oro vežimu, kurį traukia grupė baltų kaip sniegas balandžių. Žyniai mildininkai turėję vaistų, sužadinančių ir numalšinančių meilę. Kitas mitas sako, kad Milda važinėjusi oro vežimu, traukiamu tik dviejų baltų balandžių, o jos sūnus buvęs sparnuotas nykštukas, kuris užkrėsdavęs žmonių širdis meilės nuodais“
Tad, kviečiame visus įmylėjusius atskleisti savo pasimatymų vietas Neringoje, o vienišuosius pasvajoti, kur tokia vieta yra ir atsiųsti mums nuorodas, apibūdinimus ar net nuotraukas.
Jau „Tek saulužė ant maračių“ festivalio metu turėsite progą su šiuo žemėlapiu pavaikščioti gražiausiomis ir romantiškiausiomis Neringos vietomis.
Laukiame Jūsų pasidalinimų el. paštu media@visitneringa.lt