“Neringa Tour” – Neringos miesto gidas tavo telefone
2016 06 27

Dviejų Neringos miesto jaunuolių noras atnešti inovacijas į savo gimtą miestą tapo realybe. Birželio 20 dieną skaitmeninėje erdvėje pristatyta išmaniesiems telefonams skirta programėlė “Neringa Tour”.
Virtualus Neringos miesto gidas keliais paspaudimais suteikia galimybę sekti naujienas, talpina informaciją apie barus, restoranus, viešbučius ir lankytinas vietas. Taip pat, Neringos miesto svečių paieškas palengvins mobiliojoje aplikacijoje įdiegta žemėlapių sistema. Navigacija nurodys tikslias maršruto kryptis ir atstumą iki galutinio kelionės taško.
“Neringa Tour” supažindina su įvažiavimo į Neringą bilietų sistema. Programėlės vartotojai ne tik galės įsigyti bilietą naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais, bet ir turės galimybę tiesiogiai stebėti Alksnynės kontrolės postą, taip išvengdami galimų transporto kamščių.
Šiuo metu informacija “Neringa Tour” programėlėje yra pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis, tačiau ateityje idėjos autoriai ketina informacijos vertimą pateikti net keturiomis kalbomis (lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų).
Pirmine mobiliosios aplikacijos versija galės džiaugtis tik Android operacinės sistemos vartotojai, todėl vienas iš pagrindinių kūrėjų tikslų yra programos optimizavimas iOS operacinei sistemai. Idėjos autorių planuose ir internetinė parduotuvė, kuri skatintų vietinio verslo plėtrą, siūlydama įsigyti unikalios Kuršių Nerijos atributikos, suvenyrų.
“Neringa Tour” kūrėjai tikisi, kad “programėlė taps neatsiejama kiekvieno Neringos turisto dalimi, kuri primins apie šį unikalų gamtos stebuklą net ir išvykus”.