NERINGOS MUZIEJAI kviečia į parodos "Muziejų kuriame kartu" atidarymą
2016 11 25

NERINGOS MUZIEJAI džiaugiasi iniciatyvia ir kūrybinga Neringos bendruomene, kuri neliko abejinga kvietimui "kurti muziejų kartu", bei nuoširdžiai kviečia visą Neringos bendruomenę ir miesto svečius į gyvosios istorijos parodos-muziejaus
MUZIEJŲ KURIAME KARTU atidarymą jau šį penktadienį, lapkričio 25 dieną, 17 val., Kuršių nerijos istorijos muziejuje (Pamario g. 53, Nida).
Šioje išskirtinėje parodoje visi susirinkusieji galės iš arti išvysti savo bei aplinkinių žmonių gyvenimo istorijas įkūnijančius daiktus, šeimos relikvijas, asmenines "muziejines vertybes". Visi parodos-muziejaus "Muziejų kuriame kartu" eksponatai - tai gyvosios istorijos liudininkai, vis dar išlaikantys stiprų ir glaudų emocinį ryšį su jų savininkais, tarp kurių ir senos vinilinės plokštelės su vaikystėje klausytomis pasakomis, ir Pirmojo pasaulinio karo šautuvo durklas, ir tarpukaryje pagamintas radijo imtuvas.
NERINGOS MUZIEJAI kviečia susitikti "muziejuje, kurį sukūrėme kartu" ir, apžiūrint brangius asmeninius žmonių gyvenimo objektus susimąstyti apie tai, kas yra Vertybė, kas yra Istorija ir kaip kiekvienas iš mūsų prisidedame prie jos kūrimo.
Paroda visuomenei bus atvira iki šių metų gruodžio 25 dienos.
Afišą galima parsisiųsti čia Atidarymo plakatas.jpg