Sankt Peterburgą nuo šiol galima bus pasiekti ir iš Palangos oro uosto
2017 02 24

Oro linijų bendrovės „RusLine“, atnaujindama oro susisiekimą tarp Vilniaus ir Sankt Peterburgo Pulkovo oro uosto, pateikia ir šio sezono naujieną - nuo birželio 22 d. tiesioginiai skrydžiai su Rusijos kultūros sostine sujungs ir Palangos oro uostą. O vasarą lėktuvai į Baltųjų naktų miestą kils ir iš Lietuvos laikinosios sostinės - nuo liepos 14 iki rugpjūčio 18 dienos, kai bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo takas, „RusLine“ iki tol į Vilnių realizuotus skrydžius vykdys iš Kauno oro uosto.
Į Lietuvos pajūrį – Palangos oro uostą - Rusijos oro linijų bendrovė keliautojus skraidins kartą per savaitę – šeštadieniais. Tą pačią dieną orlaivis iš Palangos kils Sankt Peterburgo link. Bilietai šia kryptimi kainuos nuo 125 Eur į vieną pusę.
Aviakompanija „RusLine“ Lietuvos oro uostuose – jau nebe naujokė. Nuo 2011 m. vasaros ji skraidina keleivius į Maskvos Domodedovo oro uostą. Ši skrydžių kryptis išliks ir šią vasarą, skrydžiai pradedami gegužės 22 d.
Sankt Peterburgas taps jau 10-ąja kryptimi, kuria vasarą bus galima oro transportu pasiekti Palangą. Šis skaičius pajūrio oro uostui – rekordinis.
Skrydžiai į Sankt Peterburgą iš Lietuvos sostinės sugrįžta po sezono pertraukos – aviakompanija „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino nuo 2015 m. gegužės iki 2016 m. spalio. Dabar jie bus vykdomi visomis savaitės dienomis, išskyrus penktadienį ir šeštadienį. Tokio paties skrydžių tvarkaraščio aviakompanija laikysis ir nuo liepos 14 iki rugpjūčio 18 dienos, kai bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo takas – tuomet „RusLine“ skrydžius vykdys iš Kauno oro uosto.
Tiek iš Vilniaus, tiek iš Palangos Sankt Peterburgo Pulkovo oro uostą bus galima pasiekti per 1 val. 20 min.
„RusLine“ Palangą ir Vilnių su Sankt Peterburgu oro keliu sujungs „Bombardier CRJ100/CRJ200“ lėktuvais, kuriuose gali skristi 50 keleivių.