Ekskursija vasarotojams apie senąją Nidą ir jos žmones

Dviejų valandų ekskursijoje po Nidą pastebėsime tai, pro ką praeiname neatkreipę dėmesio, prisiminsime daug amžių trukusią žmogaus kovą su gamtos stichijomis už savo gyvenimą ir namus, senuosius gyventojus kuršininkus, jų dramą ir tradicinius varnienos receptus, tarpukariu Nidos pasakoje atostogavusius menininkus, naujuosius atvykėlius iš žemyno, turėjusius pakelti žuvininkystės kolūkius iki aukštumų. Tik suvokus, kad toks unikalus gamtos kampelis ne pagautos žuvies kiekiais turi didžiuotis, o skleisti savo kitus privalumus, Nida tapo kurortu.
„Nida nepaprastai graži, bet nekalbėkime apie tai balsiai, kad pasaulis jos neatrastų ir, su jam būdingu juokingu troškuliu užgriuvęs josios ramybę, jos nesunaikintų.“ – taip apie vasarotojų pamėgtą unikalaus grožio kampelį 1930-aisiais rašė Nobelio premijos laureatas Thomas Mannas. Mes čia jau esame, tad pabandykime ją atrasti tokią, kokia ji iš tiesų buvo ir yra.
Ekskursija vyks:
Birželio 30 d. 11 val.
Liepos 6 d. 11 val.
Liepos 13 d. 11 val.
Ekskursiją galima užsisakyti ir privačiai jums tinkamu laiku.
Ekskursija prasideda prie švč. Mergelės Marijos Krikščionių pagalbos bažnyčios (naujosios bažnyčios) esančiame amfiteatre, Taikos gatvėje.
Ekskursija truks apie dvi valandas, pabaiga – prie Thomo Manno namelio.
Ekskursijos kaina: pavedimu: 14 eurų, vaikams iki 10 metų nemokamai. Mokant vietoje, kaina 15 eurų.
Rekvizitai: Gabija Lunevičiūtė
LT46 7044 0000 7162 6304
Mokėjimo paskirtis: Nida
Daugiau informacijos:
Gabija Lunevičiūtė
867601046
gabija@savaitgalioekskursijos.lt
www.facebook.com/savaitgalioekskursijos