Fotografijų konkursas #IkveptiNeringos #InspiredByNeringa

2019 05 01 - 2019 08 31
Neringos savivaldybės teritorija
#IkveptiNeringos #InspiredByNeringa
Nerasite jokio kito krašto Lietuvoje, kuris talpintų tiek unikalių istorijų, kiek įvairiausiomis legendomis apipintas Neringos kurortas, šiais metais kviečiantis pasakoti apie savo unikalias patirtis lietuviškojoje Sacharoje. Labiausiai įkvepiančios istorijos bus įvertintos prizais.
Besidomintiems gražiausiu Baltijos pajūrio kurortu, žinoma, kad šiandien Neringos kraštovaizdis gyvena net prieš šimtmetį ar daugiau įkvėpimo čia ieškojusių poetų, dailininkų kūryboje, pabėgimo iš miestų ieškojusių tuometinių vasarotojų memuaruose. Užfiksuotų prisiminimų dėka šiandien gyvas ir pirmasis rašytojo Thomo Manno vizito šiame krašte įspūdis, įkvėpęs čia ne tik įsigyti nuolatinę buveinę, bet ir skirti laiko kūrybai.
O kokios šiandieninės Neringos istorijos? Kokio įkvėpimo Neringoje ieško šiuolaikinis žmogus, o gal jau rado?
Neringos kurortas istorijomis, susijusiomis su šiuo kraštu, kviečia dalintis šiandieninį savo svečią, kuris galbūt kolekcionuoja saulėlydžius ar saulėtekius, neįsivaizduoja gerų metų be jūrmylių, kurias įveikė skrosdamas bangas vėjo aitvaru. Galbūt kažkuriam Neringa yra pirmosios meilės, piršlybų ar tuoktuvių vieta, o gal pirmasis vaikystės kurortas, lydėjęs visas gyvenimo vasaras ir šiandien viliojantis čia grįžti jau su savo atžalomis. Galbūt tai ne tik tobuliausia vasaros atostogų vieta, bet ir puikiausia vieta gyventi ir kurti. Pasidalinkite savo istorijomis!
Parašykite kaip, kam ar kodėl jus įkvepia Neringa – socialiniame tinkle Instagram savo istoriją iliustruokite nuotraukomis ar vaizdo įrašais, darytais Neringos savivaldybės teritorijoje ir dalyvaukite konkurse!
Trijų geriausių istorijų autorių lauks rugsėjo savaitgalis Neringoje – metų laiku, kuomet džiugina saulėti orai, įšilusi Baltijos jūra bei Tarptautinei turizmo dienai skirti renginiai. Savaitgalį su 2 nakvynėmis dovanos viešbutis „Nidus“, svečių namai „Nidos Stiegė“ bei patogius apartamentus turintis „Nidos kempingas“. Ir tai dar ne viskas – Neringos draugai „Happeak“, „Irklakojis“ ir Lietuvos kurortų asociacija įsteigė papildomų prizų apie kuriuos bus galima sužinoti konkurso eigoje!
Konkurse dalyvauja visos nuotraukos ir vaizdo įrašai, kartu su istorijomis talpinami socialinio tinklo Instagram profiliuose (ne istorijose (angl. Stories). Prie savo teksto ir nuotraukos būtinai pridėkite grotažymes #IkveptiNeringos arba #InspiredByNeringa ir pažymėkite @curonian_spit_neringa. Dalyvių profiliai turi būti vieši, kad nuotrauka būtų matoma viešai ir ja būtų galima dalintis.
Konkursas vykta gegužės 1 d.–rugpjūčio 31 d.
KONKURSO „ĮKVĖPTI NERINGOS“ SĄLYGOS:
1. Konkurse dalyvauja visos nuotraukos ir vaizdo įrašai, kartu su istorijomis talpinami socialinio tinklo Instagram profiliuose (ne istorijose (angl. Stories), prie kurių pridedama grotažymės #IkveptiNeringos arba #InspiredByNeringa ir pažymimas @curonian_spit_neringa. Dalyvių profiliai turi būti vieši, kad nuotrauka būtų matoma viešai ir ja būtų galima dalintis.
2. Konkurse dalyvauja įrašai su grotažymėmis, socialiniame tinkle Instagram paskelbti laikotarpiu nuo 2019-05-01 iki 2019-08-31.
3. Skelbiamuose įrašuose gali būti įvairių metų laikų vaizdai, svarbiausia, kad nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų padaryti Neringos savivaldybės teritorijoje ir tai būtų pažymėta vietos lokacijoje.
4. Dalyviai, pateikdami savo istoriją su nuotraukomis ir vaizdo įrašais su grotažymėmis, SUTINKA, kad visa medžiaga bus naudojama viešinimo tikslais. Dalyvis, pateikdamas savo istoriją su nuotrauka ar vaizdo įrašu, prisiima atsakomybę, kad kitas istorijoje, nuotraukose ar vaizdo įrašuose rodomas ar minimas asmuo ar asmenys sutinka, kad jų duomenys ir/ar atvaizdas bus viešinami.
5. Istorijos, nuotraukos ir vaizdo įrašai, kurie neatitiks šių reikalavimų, nedalyvaus konkurse ir nebus vertinami:
Nuotraukos ir vaizdo įrašai negali būti smarkiai paveikti vaizdo redagavimo priemonių, vaizdai turi būti kokybiški, gerai matomi ir aiškiai parodantys, kad jie užfiksuoti Neringos savivaldybės teritorijoje.
Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos istorijos, nuotraukos ir vaizdo įrašai yra originalūs jo kūriniai, nepažeidžiantys kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šias istorijas, nuotraukas ir vaizdo įrašus neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.Nuotraukos ir vaizdo įrašai turi būti pateikiami be vandenženklių ar kitų autorystės ženklų;
Istorijos, nuotraukos ir vaizdo įrašai negali būti nepadorūs, iššaukiantys, atvirai seksualūs ar kitaip prieštaraujantys moralės normoms, skatinantys rasinę, etninę ar kitos formos diskriminaciją ar neapykantą.
6. Pasibaigus konkurso laikotarpiui, 10 daugiausiai populiarumo sulaukusių istorijų įvertins komisija ir išrinks vieną istoriją, kurios autorius bus apdovanotas konkurso prizu. Konkurso dalyviai turės galimybę laimėti konkurso rėmėjų prizus.
7. Konkurso dalyviai ir jų šeimos nariai negalės būti komisijos nariais.
8. Organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso sąlygas.
Kviečiame įkvėpti Neringos ir leisti būti jos įkvėptiems. Neringa: legenda, kuri įkvepia!
Konkursą organizuoja Neringos savivaldybė ir Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“.
Viršelio nuotraukos autorė: Raimonda Vysnia Photography