Kino filmas ,,Gražuolė ir Sebastianas: draugai visam gyvenimui"

Gražuolė ir Sebastianas: draugai visam gyvenimui (Belle and Sebastian, Friends for Life Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre)

2017 / Prancūzija / 97 min / V
Filmo klipas čia


Režisierius - Clovis Cornillac
Scenarijaus autoriai - Juliette Sales, Fabien Suarez
Aktoriai - Félix Bossuet, Clovis Cornillac, Tchéky Karyo, Anne Benoît, Lilou Fogli
Prodiuseriai - Frédéric Brillion, Clément Miserez, Matthieu Warter
Operatorius - Thierry Pouget
Montažas - Jean-François Elie
Kompozitoriai - Armand Amar
Pardavimo agentas - Gaumont
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Dialogai - įgarsinta lietuviškai
„Jaudinanti pasaka neregėto grožio kalnų fone apie narsą ir draugystę užburs pačius mažiausius, jų tėvelius ir senelius didžiojo ekrano magija.“ (A. Račaitytė)
Daugelis jaunųjų „Kino pavasario“ žiūrovų, dabar jau gerokai ūgtelėję, prisimins prieš kelerius metus į jaudinančius nuotykius Šveicarijos kalnuose kvietusį guvų berniuką Sebastianą ir jo baltąją šunytę Gražuolę. Naujojo filmo nuotykiai prasideda ten, kur baigėsi senieji. Gražuolė dabar – jau trijų pukuotų šuniukų mama, o Sebasianas – narsus dvylikametis. Jo tėtis su nauja žmona ruošiasi kraustytis į Kanadą, tačiau Sebastianas nenori palikti senelio ir namų. Be to, netikėtai atsirado problemų – iš niekur apsireiškė ankstesnis Gražuolės šeimininkas Jozefas, grasinantis susigrąžinti ją ir jos šuniukus. Sebastianas leisis į kvapą gniaužiančius nuotykius, padarys daugiau, nei manė galįs, kad apsaugotų savo geriausią draugę ir jos vaikus.
Bilieto kaina: 4,0 Eur
Vaikams, studentams, senjorams, neįgaliesiems: 2 Eur (pateikus pažymėjimą)
Bilietus įsigykite Nidos KTIC ,,AGILA" turizmo informacijos lankytojų salėje arba renginio vietoje iki kino seanso likus 30 min.