Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Stebuklingas Pelenės laikas“

Neringos 57 – ojo gimtadienio renginys - Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Stebuklingas Pelenės laikas“
2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienį, 12.00 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ (Taikos g.4)

Vaikams nuo 3 m. ir paaugliams iki 16 m.

Režisierė
– Gintarė Radvilavičiūtė
Dailininkė – Viktorija Dambrauskaitė
Kompozitorė – Aušra Vaštakaitė
Vaidina – Renata Kutaitė
Šviesų dailininkas – Tomas Zinkus
Naudojami Nijolės Indriūnaitės tekstai
Trukmė – 40 min.
Premjera – 2010 m.
Viename naujame mikro rajone, šalia milžiniškų devynaukščių, stovėjo senas, raudonų plytų penkiaaukštis. Kokie įvykiai sukrėtė šio namo gyventojus jums papasakos plunksnos meistrė, detektyvė Zofija, slapyvardžiu Didžioji Z. Stebuklai vyksta visur ir visada, tik budri erelio akis, karšta liūtės širdis, labradoro nuoširdumas gali tai pastebėti.

„Stebuklingas Pelenės laikas“ – tai spektaklis apie mažą stebuklą, kurį patiria šių dienų Pelenė. Pelenės šiame spektaklyje neaplanko stebuklinga fėja, tėtis iš kelionės neparveža trijų stebuklingų riešutėlių, bet asmenybės „transformacija“ vis dėlto įvyksta – autobusų stotelėje mergaitė randa lagaminą, kuriame – jai tinkanti suknelė ir batukai. Jais pasipuošusi Pelenė ir sužiba grupės „Šalpusniai“ koncerte.
Šis spektaklis mažuosius žiūrovus žavi dinamišku ir plastišku veiksmu, o vyresnius – teksto daugiasluoksniškumu. Pelenės istorija šiame spektaklyje virsta detektyvu su painiomis peripetijomis, atgyjančiomis iliustracijomis, užburiančia muzika ir, žinoma, laiminga pabaiga. Klasikinė pasaka perteikiama naudojant popierines lėles ir šiuolaikinės trimatės knygos technologijas.
ĮĖJIMAS – LAISVAS!