Kūrybinės dirbtuvės „Fotografinis bendruo(a)meniškumas. Preila-Pervalka.“

Gegužės 16 dieną, 18:00 val. Preilos-Pervalkos bendruomenės namuose vyks susitikimas – kūrybinės dirbtuvės.
Dokumentinės fotografijos plenero „Uždaros teritorijos“ dalyviai pristatys savo kūrybą. Plenero vadovas Jonas Staselis išdėstys pasirinktą kūrybinio vystymo metodiką, kurią savo fotografinėje praktikoje lengvai adaptuoti gali kiekvienas mėgėjas ir profesionalas. Socialinio dizaino dirbtuvėse kartu ieškosime autentiškumo ir išskirtinumo, atvirumo bei susitikimų ribų, aktualios problematikos čia gyvenantiems ir atvykusiems.
Kviečiame fotografuojančius Preilos ir Pervalkos gyventojus, planuojančius ateiti į susitikimą ir norinčius aktyviau įsitrauki į kūrybinį procesą, iš anksto atsiųsti 5–10 savo fotografijų sukurtų apie Kuršių neriją ne vasaros sezono metu. Susitikimo metu prašysime jas pristatyti. Fotografijas siųskite el paštu: nerijos.laboratorija@gmail.com nurodant savo vardą (pageidautina ir pavardę) bei telefono numerį.
Susitikimas – kūrybinės dirbtuvės yra atviros visiems, mylintiems kūrybą, pažinimą, atradimą, idėjas, transformaciją, veikimą.
Organizatoriai:
Nerijos laboratorija ir Lietuvos spaudos fotografų klubas
gerda.vektoriai@gmail.com
„Nerijos laboratorija“
Fotografijos autorius: Jonas Staselis
-----------
Projektą iš dalies finansuoja Neringos savivaldybė.
Projekto partneriai ir rėmėjai:
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“, Kuršių nerijos nacionalinis parkas, Liudviko Rėzos kultūros centras, AB „Smiltynės Perkėla“, UAB „Foto123“.
Projekto rengėjai:
VšĮ „Menų vektoriai“ ir VšĮ „Lietuvos spaudos fotografų klubas“