Naujųjų metų koncertas

Grupė “Big Al & The Jokers“ (solistas Algirdas Šuminskas) susikūrė 2013 metais, performuojant populiarią Rygos muzikos grupę „Keksi“.
Grupė ne tik išsaugojo praktiškai visą sudėtį, bet ir geriausią stilių, tradicijas bei repertuarą.
Paskutiniuosius metus kolektyvas, griežtai laikydamasis rokenrolo tradicijų, aktyviai koncertavo visoje šiaurės Europoje.
Grupė, mokanti kurti azartiškai linksmą atmosferą tapo neatsiejama šou verslo dalimi daugelyje šalių, o žavingi, linksmi vyrukai tapo daugybės žiūrovų numylėtiniais.

Pastaraisiais metais „Big Al & The Jokers“ daug koncertavo su tokiomis pasaulinio garso žvaigždėmis, kaip „Smokie“, „Nazareth“, „Scorpions“ ir kt. Muzikantai taip pat turi bendras programas su tokiais atlikėjais, kaip Linda Linn, Intars Busulis ir kitais.
Nepakartojama Algirdo Šuminsko dainavimo maniera abejingais nepaliks ir šio koncerto klausytojus. Nes jau penkti metai, kaip šis kolektyvas renka ne tik anšlagines sales, bet ir tiek pat simpatijų išsaugo žmonių širdyse.
Sutikime Naujuosius 2018 - uosius kartu su neįtikėtinu lietuviškai – latvišku kolektyvu iš Rygos - “Big Al & The Jokers” bei solistu Algirdu Šuminsku!
Įėjimas laisvas