Nida Stories: Justinas Jarutis

"Nida Stories" dovanos naują muzikinę patirtį, užpildys Nidos koncertinių renginių nišą, nes vyks ne vieną, o net penkis savaitgalius. Naujo žanro festivalis organiškai įsilies į Nidos aplinką, leisdamas dar giliau pasiimėgauti jos ramybe, grožiu, pajusti komfortą akims bei ausims. Ir – „Nida Stories" orientuosis ne tik į poilsiautojus, vienaip ar kitaip susiplanavusius gražų laiką Kuršių Nerijoje, bet ir žmones, specialiai dėl šių koncertų atvyksiančius iš skirtingų Lietuvos miestų ar užsienio.
Rugpjūčio 10d. Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje savo koncertą surengs Justinas Jarutis. „Mano koncertas bus akustinis, kartu gros keli kolegos muzikantai. O aš būsiu savimi. Nemanau, kad vieta turėtų nurodyti žmogui kažkaip keistis. Mano galva, svarbu tiesiog pagarbiai elgtis su jos energija, kuri ten – svarbiausia, o ar lininius, ar gėlėtus marškinius vilkėsi, didelio skirtumo nėra“.
Rengti koncertus bažnyčioje jam teko ne kartą, Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje Justino pasirodymai visada – anšlaginiai. O Nidos evangelikų liuteronų šventovėje jis dar nėra grojęs – tik kartą ten lankėsi draugų ceremonijoje.
„Bet visada faina pagroti bažnyčioje – ar ji būtų veikianti, ar tik kaip koncertinė salė. Ten yra tam tikra džiugi energetika, susikuria kitokia koncerto atmosfera“, – sako J. Jarutis.
Vieta: Nidos evangelikų liuteronų bažnyčia (Pamario g. 37, Nida)
Data: rugpjūčio 10 d., 2019
Durys: 20:00
Koncerto pradžia: 20:30